Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Бюро знахідок - Костецький Анатолій Георгійович». Всі аудіокниги жанра "Казка" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
3
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

Анотація до аудіокниги

Бюро знахідок

1 Будь ласка, заходьте! Скоріше заходьте! Усе, що згубили,— шукайте й знаходьте! Я все покажу вам, що є на полицях. Ви тільки, будь ласка, уважно дивіться.

Можливо, на котрійсь із наших полиць ви знайдете те, що згубили колись! 2 Отут перед вами — загублена совість. Гадаю, вона в нас лише тимчасово: без неї ж не можуть дорослі та діти і тижня прожити на білому світі... Згубив її хлопець, який тишком-нишком надворі малому підставив підніжку, у іншого хлопця м'яча одібрав, сусідці по парті малюнок порвав. А тільки спитають у нього: — Навіщо? — Провину він звалить одразу на інших, тому ні в дворі з ним, ні в класі не грають. Гадаю, він скоро до нас завітає... Ну от, подивіться, а що вам казав я! Уже поспішає по совість хазяїн! — Ця совість, я бачу, належить тобі? Будь ласка, бери, але більш не губи!

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Бюро знахідок - Костецький Анатолій Георгійович! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!