Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Жовтий тюльпан - Без автора». Всі аудіокниги жанра "Казка" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
6
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Жовтий тюльпан
  • Автор Без автора
  • Дата публікації: 28 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Жовтий тюльпан

Стверджують, що у золотистому, щільно зімкнутому бутоні певний час перебувало людське щастя, і ніхто не міг дістатися до нього, хоча й намагалися різними способами: хто - силою, хто - хитрощами, хто - заклинаннями. І йшли до тієї квітки і старі, й молоді, здорові й каліки, ішли царі із шляхетним почтом і жебраки з ковінькою, йшли багаті марнотрати й бідні трудівники з мозолями на руках. Натовп напливав, натовп щезав... Але все марно - щастя не двалось до рук.

Та ось одного разу луками, де росла ця квітка, йшла жінка. Бідна, натомлена, вела вона за руку свого маленького хлопчика, аж раптом звіддаля помістила золотистий бутончик, про який так багато чула.

Жінка й не збиралася, звичайно, його відкривати, знала, що це неможливо, але їй хотілося лиш подивитися на квітку, котра містила у собі те щастя, якого вона й іскринки за ціле своє життя не бачила, лиш важко зітхала на згадку про нього.

Вона тихенько-тихенько, із завмиранням серця, наблизилась до нього... Раптом хлопчик її, побачивши осяйний бутончик, вирвався з рук, і дзвінко сміючись, кинувся до квітки.

І - о, диво! - тієїж миті бутон розкрився сам по собі...

Те, що не підвладне було ні силі, ні хитрощам - зробив веселий безтурботний дитячий сміх, оскільки пора нашого дитинства, справді, - єдина пора усього нашого життя, коли іноді прозирає справжнє щастя.

      Джерело: Жовтий тюльпан // Колиска для ельфів : легенди про квіти / упоряд. А. М. Зеленська. — Київ, 2018. — С. 33.

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Жовтий тюльпан - Без автора! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!