Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Тарас Шевченко — У всякого своя доля… (Сон) - Тарас Шевченко». Всі аудіокниги жанра "Поема / Програма ЗНО" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
2
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Тарас Шевченко — У всякого своя доля… (Сон)
  • Автор Тарас Шевченко
  • Тривалість 00:02:18
  • Дата публікації: 8 травень 2024

Анотація до аудіокниги

«Сон» — поема Тараса Шевченка — сатира на деспотичний режим Миколи І. Епіграф до поеми визначає завдання поета: розкрити людям істину, тобто сказати правду про суспільство зла і насильства.

Ставлячи на першому місці серед катів і грабіжників народу російського імператора, що «неситним оком за край світа зазирає», поет засуджує загарбницьку політику імператора Миколи I та його попередників. Ненаситність імператора автор передає через його бажання забрати загарбане в домовину.

Опис літнього ранку — фон першої картини поеми; це класичний пейзажний малюнок. Є істотна різниця у ставленні Шевченка до «аристократів» і «трудящих».

запис надав Назар Стригун, начитав Федір Стригун
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Тарас Шевченко — У всякого своя доля… (Сон) - Тарас Шевченко! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!