Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Оксана Радушинська — Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська». Всі аудіокниги жанра "Повість" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
33
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Оксана Радушинська — Метелики в крижаних панцирах
  • Автор Оксана Радушинська
  • Тривалість 04:39:00
  • Дата публікації: 20 травень 2024

Анотація до аудіокниги

«Метелики у крижаних панцирах» – повість Оксани Радушинської про дівчинку-підлітка, прикуту до візка після автомобільної катастрофи, у якій загинули її батьки. Чи зможе героїня знайти справжніх друзів і навіть перше кохання? Чи зможе відкритися світові, перебуваючи у панцирі зі страху перед людським нерозумінням, перешіптуванням за спиною? Чи зможе довести усім довкола і насамперед собі, що найважливіше − людська гідність.


Запис аудіокниги здійснено у рамках реалізації проєкту «Особлива книга для особливих дітей» Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка за підтримки Українського культурного фонду. Тексти начитали Оксана Радушинська та інші.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Оксана Радушинська — Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!