Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Микола Куліш — Мина Мазайло - Микола Куліш». Всі аудіокниги жанра "Програма ЗНО / П'єса" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
16
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Микола Куліш — Мина Мазайло
  • Автор Микола Куліш
  • Тривалість 02:53:16
  • Дата публікації: 23 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

«Мина Мазайло» — п'єса Миколи Куліша. За визначенням автора п'єса є сатиричною комедією, але у творі має місце трагічність становлення української мови й зацькованого народу, тому — трагікомедія.

В основу твору покладено начебто анекдотичну історію про те, як харківсь­кий службовець «Донвугілля» Мина Мазайло вирішив змінити прізвище, у якому вбачав причину своїх життєвих і службо­вих поразок, на престижніше — російське Мазєнін. Суперечка з приводу цього факту поступово переходить у сімейну дискусію і виходить на рівень національної проблеми. Ставлення персонажів до мови лягло в основу конф­лікту, що у творі розгортається у формі дискусій.

П'єсу включено до списку «Від Сковороди до сьогодення: 100 знакових творів українською мовою».
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Микола Куліш — Мина Мазайло - Микола Куліш! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!