Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…” - Василь Симоненко». Всі аудіокниги жанра "Проза" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
9
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…”
  • Автор Василь Симоненко
  • Дата публікації: 16 травень 2024

Анотація до аудіокниги


Вірш обов’язкової програми української літератури 7 класу прочитав спеціально для соціального проекту “Книги, що говорять” Михайло Войчук.
Аудіомонтування здійснила волонтер Оксана Радушинська.
Відеомонтаж – Ліна Середюк.
Дякуємо нашим волонтерам за прекрасну роботу!
Тема «Ти знаєш, що ти — людина?» аналіз: роздуми письменника про швидкоплинність життя, протягом якого кожний повинен встигнути покохати, зробити добрі справи. Ідея «Ти знаєш, що ти — людина?» аналіз: заклик раціонально використовувати час, відведений на життя, поспішати жити. Основна думка «Ти знаєш, що ти — людина?»: людина — велике створення на землі, вмій з гордістю носити це ім’я, кожна людина неповторна. Композиція «Ти знаєш, що ти — людина?» Поезія починається з риторичних запитань, після чого В. Симоненко вмотивовано пояснює про смисл і призначення людини на землі, швидкоплинність її життя. Автор твору наголошує на тому, що людина повинна поспішати жити, робити добрі справи, залишаючи по собі слід. Вірш складається з чотирьох куплетів, кожний з який містить по п’ять рядків. Проблематика «Ти знаєш, що ти — людина?» · людина і суспільство (призначення людини на землі); · індивідуальність кожної людини; · швидкоплинність часу і життя.

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…” - Василь Симоненко! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!