Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Наталія Дев’ятко - Скарби примарних островів. Книга 1. Карта і компас - Наталія Дев’ятко». Всі аудіокниги жанра "Роман" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
13
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Наталія Дев’ятко - Скарби примарних островів. Книга 1. Карта і компас
  • Автор Наталія Дев’ятко
  • Тривалість 11:20:09
  • Дата публікації: 21 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Піратський капітан Ярош Сокіл отримує карту, яка може привести його до скарбів Примарних островів. Але карту зачаровано: малюнок на ній з’явиться лише тоді, коли капітан збере нову команду. Випадкових зустрічей не буває, і невдовзі на піратському кораблі опиняються чародії і воїни, і навіть істоти з давнього народу, яких люди вважають безсмертними.
У цьому світі є феї, дракони, русалки, підступні жорстокі вороги і сміливі віддані друзі. Море – живе і розмовляє з людьми, а зірку можна зняти з неба...
Багато випробовувань і пригод чекає на корабель із чорними вітрилами і його команду, перш ніж вони дізнаються таємницю скарбів Примарних островів.

Перше видання - Дев'ятко Наталія. Скарби Примарних островів. Книга 1. Карта і компас: Роман. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2011. - 304 с.

Озвучка здійснюється за другим виданням: Дев'ятко Наталія. Скарби Примарних островів. Книга 1. Карта і компас: Роман. - Харків: Мачулин, 2015. - 372 с.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Наталія Дев’ятко - Скарби примарних островів. Книга 1. Карта і компас - Наталія Дев’ятко! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!