Користувачі
5
2 голосe
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Скрябін Кузьма - Місто, в якому не ходять гроші - Скрябін Кузьма». Всі аудіокниги жанра "сучасна література / Проза" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
573
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Скрябін Кузьма - Місто, в якому не ходять гроші
  • Автор Скрябін Кузьма
  • Тривалість 1:44:38
  • Дата публікації: 16 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) - співак, музикант, актор, телеведучий, музичний продюсер, радіоведучий, лідер групи «Скрябін», який загинув у лютому 2015-го. Трагічна смерть фронтмена гурту "Скрябін" шокувала всю Україну. Багатьом Андрій Кузьменко запам'ятався життєрадісним чоловіком з унікальним почуттям гумору.

Повість – «Місто, в якому не ходять гроші» - це невесела історія про дівчину Алісу, яка через збіг обставин опинилася в жахливому місті, де панують людиноненависництво, нечувана жорстокість і нелюдські порядки, місті, з якого немає дороги назад...

Ось що казав Андрій про цю книгу:

— Першою я написав повість ”Місто, в якому не ходять гроші”. Її сюжет мені наснився, — розповідає Кузьма. — Якось відпочивав у Єгипті. Напився там жахливого місцевого рому, після якого мені привидівся жахливий сон про місто, у якому немає грошей. Там за все доводиться розплачуватися послугами. За ночівлю у готелі — мити волоссям підлогу в туалеті, а за проїзд у таксі — їсти декілька ложок хрону. Сон був, як кіно. Наприкінці навіть титри показували. Вранці прокинувся і занотував те сновидіння.
Андрієвим приятелям повість не сподобалася.
— Вона вийшла надто похмура, тому друзі її забракували.

Кузьма сам начитує власний текст, то ж словозвороти, пунктуація і інтонація автора повністю збережені.
Слухайте онлайн
2 голосe
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Скрябін Кузьма - Місто, в якому не ходять гроші - Скрябін Кузьма! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!