Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Моя бабуся просить їй вибачити - Фредрік Бакман». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Роман" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
16
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Моя бабуся просить їй вибачити
  • Автор Фредрік Бакман
  • Тривалість 11:16:54
  • Дата публікації: 2 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Фредрік Бакман - шведський блогер, журналіст і письменник, книжковий дебют якого відбувся 2012 року. Його романи "Чоловік на ім’я Уве" (екранізація роману отримала Оскар у 2016 році) , "Моя бабуся просить їй вибачити" та "Брітт-Марі була тут" перекладені двадцятьма п’ятьма мовами світу. Книжка "Моя бабуся просить їй вибачити" стала бестселером у США, Німеччині, Норвегії, Ісландії, Південній Кореї та Японії. Всього у світі продано вже близько двох мільйонів примірників цього роману.

Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена – якщо вважати шаленством, приміром, стояння на балконі й обстрілювання перехожих із рушниці для пейнтболу. А ще бабуся для Ельзи найкращий – і єдиний – друг. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути "нормальним".
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Моя бабуся просить їй вибачити - Фредрік Бакман! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!