Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Рушійна сила - Айзек Азімов». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Повісті й оповідання / Фантастика" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
31
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Рушійна сила
  • Автор Айзек Азімов
  • Тривалість 00:16:59
  • Дата публікації: 5 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Земля перетворилася на величезний парк. Всю сушу покривала буйна рослинність.
На борту пасажирського лайнера Луна-Земля, Лу Тансонія похмуро спостерігав, як повільно збільшується диск планети. Довгий виступаючий ніс надавав сумний вираз його обличчю, але зараз це повністю відповідало настрою молодого вченого.

Поперше, Лу ніколи не покидав свою домівку на такий тривалий термін, і передчуття не надто приємного періоду адаптації не покращувало його стану, хоча не це слугувало причиною того смутку, що охоплював Лу в міру наближення до рідної планети.

Здалеку, поки Земля залишалася величезною, блискучою в сонячних променях кулею в білих плямах хмар, вона зберігала свою первозданну красу. Здавалося, ніщо в ній не змінилося з тих пір, як триста мільйонів років тому життя вперше вибралося з моря і рушило по суші, щоб завоювати її.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375411405791661
Patreon: user?u=52159113
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Рушійна сила - Айзек Азімов! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!