Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Над прірвою у житі - Джером Девід Селінджер». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Роман" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
8
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

Анотація до аудіокниги

"Ловець у житі", або "Над прірвою у житі" - роман американського письменника Джерома Селінджера. Цей твір, над яким автор, як стверджують критики, працював під час війни, є центральним у прозі Селінджера. Номер 15 у Рейтингу 100 найкращих книг усіх часів журналу Ньюсвік. Роман перекладений багатьма мовами і поширений у світі великими накладами.
Автор вибирає форму роману-сповіді, найекспресивнішу з можливих романних форм. Тільки-но вийшовши з друку, твір здобуває прихильність читачів і вже через кілька місяців посідає перше місце у списку американських бестселерів.

Цікаво, що кожне покоління молодих американців сприймало книгу по-своєму - від нігілізму до утвердження гуманістичних ідеалів. Щорічно продається понад мільйон примірників книги (всього більше 65 млн від першого видання).

Також можна прослухати "Ловець у житі" в озвученні Ridibundus

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Над прірвою у житі - Джером Девід Селінджер! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!