Користувачі
5
1 голос
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Керрі - Стівен Кінг». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Жахи / Фантастика" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
56
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Керрі
  • Автор Стівен Кінг
  • Тривалість 06:57:10
  • Дата публікації: 18 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, "непопулярними" підлітками. Кпини однокласників, глузування та знущання стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам'ятати її ім'я.

"Керрі" - парапсихічний роман американського письменника Стівена Кінга, написаний у 1974 році. Перший опублікований роман автора, з якого почався успіх Кінга як письменника.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473
Слухайте онлайн
1 голос
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Керрі - Стівен Кінг! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!