Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Банальність зла - Ганна Арендт». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Книга за 30 хвилин" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
8
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Банальність зла
  • Автор Ганна Арендт
  • Тривалість 00:25:43
  • Дата публікації: 25 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

У своїй книжці "Банальність зла" Ганна Арендт стверджує, що зло не є результатом злочинних намірів чи психічних відхилень, а скоріше є результатом банальної бюрократії та підкорення владі. Вона розглядає процес суду над Адольфом Айхманом, колишнім офіцером СС, який був відповідальним за вбивство мільйонів євреїв під час Голокосту. Арендт стверджує, що Айхман не був маніакальним садистом, а скоріше був звичайним бюрократом, який просто виконував свої обов'язки. Вона вважає, що Айхман був не здатний зрозуміти масштаби злочину, який він скоїв. У нашому компендіумі книги "Банальність зла" ми пропонуємо вам коротке викладення основних ідей книги, які допоможуть вам краще зрозуміти їх.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Банальність зла - Ганна Арендт! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!