Користувачі
3
2 голосe
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш - Джим Ловлесс». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Саморозвиток / Книги про бізнес" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
575
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш
  • Автор Джим Ловлесс
  • Тривалість 07:55:28
  • Дата публікації: 6 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Найбільше нам заважають жити наші страхи. Вони нагадують тигрів, які загрозливо гарчать і повсякчас нагадують: «Не рипайся! У тебе нічого не вийде!». І ми лякаємося, зупиняємось, а то й відступаємо, втрачаючи можливості й сходячи зі шляху, який міг би привести до щастя. Міг би, якби ми хоча б спробували на нього стати. Але для цього нам спочатку потрібно позбавитися страху.

Книга Джима Ловлесса — бізнес-тренера, одного з найпопулярніших європейських мотиваційних спікерів — саме про те, як подолати свій страх, незалежно від того, чого саме ви боїтеся: пірнути на глибину, піти на співбесіду чи освідчитися в коханні. Десять правил, запропоновані автором у книзі, дадуть вам змогу прогнати внутрішніх тигрів і зробити крок уперед, а відтак знайти внутрішню силу для будь-яких звершень.

Ютуб канал диктора

Слухайте онлайн
2 голосe
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш - Джим Ловлесс! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!