Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Весела наука - Фрідріх Ніцше». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Саморозвиток" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
12
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Весела наука
  • Автор Фрідріх Ніцше
  • Тривалість 11:23:00
  • Дата публікації: 10 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Книга видатного німецького філософа і мислителя ХІХ століття, чиї твори мали вибуховий ефект і зробили його чи не найцитованішим філософом у ХХ столітті.

Вінцем його філософії стала "книга для усіх і ні для кого" — "!Так говорив Заратустра" (1883-1885). "Веселу науку" (1881-1882, друге видання - 1886-1887) Ніцше пізніше називав коментарем до ще не написаного "Заратустри". Афористичність, що притаманна творам Ніцше, його неабиякий літературний хист зробили його творчість надбанням не тільки філософії, а й літератури. І саме це пояснює його популярність - творами Ніцше захоплювались і шанувальники художньої літератури.

Підтримати озвучку:
https://www.patreon.com/appeks

Ютуб канал диктора

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Весела наука - Фрідріх Ніцше! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!