Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Вставте виступ А в паз Б - Айзек Азімов». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Повісті й оповідання / Фантастика" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
11
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Вставте виступ А в паз Б
  • Автор Айзек Азімов
  • Тривалість 00:02:42
  • Дата публікації: 18 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Найкоротше оповідання Айзека Азімова, яке він написав експромптом, ба навіть більше - це був виклик під час телепередачі, і в Айзека було всього 20 хвилин.

Двоє інших учасників телепередачі були Джон Хенсен, автор інструкції з використання машин і механізмів та письменник-фантаст Девід О. Вудбері.

Тема дискусії - засоби і форми пропаганди наукових знань, під час якої учасники жалілися на те, що більшість науково фантастичних творів, як і технічна література, явно не дотягують до належного рівня.

Хенсен та Вудбері навмисно відволікали Азімова, перерваючи хід його думок, проте він продовжував писати, одночасно намагаючись давати розумні відповіді.

Ютуб канал диктора

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Вставте виступ А в паз Б - Айзек Азімов! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!