Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Думай і багатій - Наполеон Гілл». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Книги про бізнес" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
78
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Думай і багатій
  • Автор Наполеон Гілл
  • Тривалість 09:28:49
  • Дата публікації: 2 червень 2024

Анотація до аудіокниги

«Думай і багатій» — унікальна книга з розвитку особистості, яка вже встигла стати справжньою настільною книгою з добробуту й успіху для мільйонів людей. У роботі сформульовані 13 кроків до багатства, які стали ступенями до кращого життя для людей із різних верств суспільства — від бізнесменів до студентів — для всіх, хто ставить перед собою високі цілі та пристрасно бажає їх здійснити.

Автор пропонує власну філософію, дотримуючись якої, можна зробити своє життя яскравішим, багатшим матеріально і духовно щасливішим. Книга наводить приклади з життя відомих людей, що досягли успіху, вийшли переможцями зі, здавалося б, безвихідних ситуацій. Наполеон Хілл перераховує риси успішного лідера, а також вказує на типові помилки лідерів, що дає змогу проаналізувати власні списки та зробити висновки. Ця аудіокнига буде корисна читачам, які не лише хочуть розбагатіти, а й тим, хто просто бажає працювати над своєю самореалізацією.

Ютуб канал диктора

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Думай і багатій - Наполеон Гілл! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!