Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Важко бути богом - Аркадій і Борис Стругацькі». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Повісті й оповідання / Фантастика" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
46
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

Анотація до аудіокниги

"Важко бути богом" - науково-фантастична повість братів Стругацьких, яка написана у 1963 році та опублікована роком пізніше.

У віддаленому майбутньому на одній з планет рівня земного середньовіччя працюють співробітники Інституту експериментальної історії з Землі. Їхня діяльність полягає в дослідженні і недопущенні помилок, пережитих людством. Вона обмежується Безкровним Впливом, оскільки для людей майбутнього вбивство іншої людини неприпустиме. У цей час у королівстві Арканар проводять полювання на освічених людей Сірі штурмовики під керівництвом міністра охорони короля дона Реби. Розвідник із Землі Антон, що живе в Арканарі під ім'ям дона Румати Есторського, перебуваючи на службі в королівській охороні, рятує декотрих, переправляючи за кордони королівства.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114402241465
Приват: 4149629331711077
Patreon: perebooks
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Важко бути богом - Аркадій і Борис Стругацькі! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!