Користувачі
5
1 голос
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Мудрість жінки - Луїза Хей». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Саморозвиток" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
110
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Мудрість жінки
  • Автор Луїза Хей
  • Тривалість 03:27:22
  • Дата публікації: 9 червень 2024

Анотація до аудіокниги

Жінки надто довго були повністю підвладні примхам і системам світогляду чоловіків. Їм розповідали, що, коли та як вони можуть і мають робити. Але світ змінився. І настав час жінкам подолати бар’єри самообмеження. У своїй теплій та відвертій манері авторка демонструє, як жінки будь-якого статусу та віку можуть зробити своє життя мегапродуктивним, реалізувати таланти та розширити можливості. Удосконалити своє життя у всіх царинах: самоповаги і любові, взаємин із батьками й дітьми, багатства та кар’єри. Одинадцять розділів, що закінчуються позитивними цілющими афірмаціями, одинадцять порад, які вже допомогли мільйонам жінок у всьому світі втілити мрії в життя, знайти себе і спромогтися на більше.

Ютуб канал диктора

Слухайте онлайн
1 голос
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Мудрість жінки - Луїза Хей! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!