Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Мистецтво війни - Сунь-Цзи». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Книги про війну / Саморозвиток" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
15
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Мистецтво війни
  • Автор Сунь-Цзи
  • Тривалість 01:11:45
  • Дата публікації: 10 липень 2024

Анотація до аудіокниги

"Закони війни учителя Суня" (Так буквально перекладається всесвітньовідоме "Мистецтво війни") - це стародавній (йому понад 2500 років!) китайський трактат, авторство якого приписується генералу й стратегу Сун-Цзи, що жив наприкінці періоду Чуньцю або ж на початку періоду Чжаньго. Не треба думати, що цей текст –лише відголосок сивої давнини, цікавої лише історикам. Натомість його і сьогодні вивчають, наприклад, в армії США, на філософських та політологічних студіях провідних університетів світу. Сунь-Цзи вважав війну необхідним злом. Війну бажано вести швидко щоб уникнути економічних втрат та поступово зростаючого внутрішнього супротиву (опозиції знаті та невдоволення населення), або ж вести її на території супротивника задля використання його, а не власних ресурсів. Він вважав, що стратегія — це не є планування в сенсі роботи по розробленому списку завдань, але скоріше, що це вимагає швидкої та адекватної реакції на умови, які змінюються. Отже, цей трактат – не стільки про військові дії, скільки про організацію мислення і мас людей.

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Мистецтво війни - Сунь-Цзи! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!