Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди - Марі Кондо». Всі аудіокниги жанра "Світова література / Саморозвиток" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
49
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
  • Автор Марі Кондо
  • Тривалість 04:50:36
  • Дата публікації: 10 липень 2024

Анотація до аудіокниги

Після звичайного прибирання через пару днів у вас вдома знову безлад? За методом Кондо Марі ви будете прибирати ОДИН РАЗ І НАЗАВЖДИ. Секрет в тому, що ви позбавляєтесь від всіх непотрібних речей, а потрібні розкладає так, що потім дуже зручно повертати їх на місце.
У своїй книзі Марі наводить багато цікавих, а іноді і просто дивовижних історій про те, що вона знаходила в будинках своїх клієнтів. А також про те, як Магічне прибирання змінювало їх життя. Хтось вилікувався від шопоголізму, переставши скуповувати все підряд кожні вихідні. Хтось позбувся не тільки від непотрібних речей, але і від непотрібних зв’язків, звільнивши місце і час для дійсно важливого. Хтось за період капітального прибирання скинув зайві кілограми і визначився зі стилем в одязі. А хтось, оточивши себе тільки улюбленими речами, притягнув у своє життя і кохану людину!

Ютуб канал диктора

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди - Марі Кондо! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!