Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Фаршрутка - Іван Семесюк». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Гумор / Пригоди" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
24
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Фаршрутка
  • Автор Іван Семесюк
  • Тривалість 04:11:01
  • Дата публікації: 13 березень 2024

Анотація до аудіокниги

Аграрно-містичні пригоди мавпоукраїнця Томаса Яковича Сироти продовжуються, і він опиняється в центрі спецоперації з порятунку людства в цілому та української державності зокрема. На читача, як на і мавпу, чекають пригоди, а також стихійні лекції з культурної антропології у виконанні Кривавого Пастора, краєзнавця та спеціаліста з індоарійської магії Остапа Вішну, генератора сенсів Репостислава Вакарчука, а також інших, не менш опуклих персонажів, висмикнутих за хвіст з вітчизняних реалій. Дія відбувається в Україні на тлі руйнації Московії, боротьби СБУ з демоном російської государствєнності, перестрілок українських селовиків з лубянською агентурою, та інших історичних обставин. Книжка насичена актуальними культурними мемами, їхнім метафізичним аналізом та рішучою препарацією нашого з вами життя.

Увага! У книзі присутня ненормативна лексика. Бажане вікове обмеження — 18+.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Фаршрутка - Іван Семесюк! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!