Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Артишоки - Олена Пчілка». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
15
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Артишоки
  • Автор Олена Пчілка
  • Тривалість 01:25:37
  • Дата публікації: 23 березень 2024

Анотація до аудіокниги

Іронічним пафосом пронизано оповідання “Артишоки”, тема якого взята з полтавського анекдоту. У центрі твору – конфлікт між зубожілим дворянством і “аристократією грошей” (купецтвом). Поміщики Свойські прагнуть видати доньку Олімпію за багатого, проте незграбного й потворного купця Хомутовникова. Намагаючись продемонструвати гостеві свій дворянський статус, на обід подають артишоки – екзотичні, проте “панські” плоди, схожі на невеликих гарбузів. Старий поміщик Хуторенко, повірник Хомутовникова, розцінює це як відмову Свойських (піднесли гарбуза!). Пани ж Наські, такі самі зубожілі поміщики, що також були присутні на обіді, перехоплюють багатого жениха.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Артишоки - Олена Пчілка! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!