Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Українська народна медицина. Історія і практика - Зоряна Болтарович». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Саморозвиток / Інше" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
7
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Українська народна медицина. Історія і практика
  • Автор Зоряна Болтарович
  • Тривалість 10:45:39
  • Дата публікації: 24 березень 2024

Анотація до аудіокниги

Книга написана на основі архівних даних, а також усних та писемних літературних джерел (в тому числі, зібраних автором безпосередньо під час спілкування з населенням з питань народної медицини українського народу).

Зоряна Болтарович провела масштабне дослідження медицини в системі культури та побуту українців ХІХ - ХХ століття, створивши в результаті одну з найбільш ґрунтовних праць вище згаданого напрямку, до якої увійшли численні приклади поєднання раціональних знань українців про хвороби з ірраціональними (магічними) діями, пов‘язаними з лікуванням.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Українська народна медицина. Історія і практика - Зоряна Болтарович! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!