Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Рокада: чотири нариси з історії Другої світової - Олена Стяжкіна». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Книги про війну" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
4
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Рокада: чотири нариси з історії Другої світової
  • Автор Олена Стяжкіна
  • Тривалість 05:33:33
  • Дата публікації: 27 березень 2024

Анотація до аудіокниги

"Рокада - це дороги у фронтовій смузі, які проходять паралельно лінії фронту. Рокади - це про забезпечення маневру й основу військових комунікацій; про підготовку наступу, підвіз зброї, вивезення поранених, про потенцію посилення, про зв’язок.
Моя книжка - також про рокади. Про можливість та необхідність українського "маневру" й посилення комунікацій між істориками, філософами, соціальними антропологами, про "режим видимості", який формується й відкривається зі зміною методологічної оптики, включенням подій в Україні у європейський контекст, поверненням суб’єктності тим спільнотам і групам, які були або "привласнені" "чужими" історичними наративами або "розчинені" у широких узагальненнях", – пише у передмові до видання авторка, докторка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту історії України Національної академії наук Олена Стяжкіна.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Рокада: чотири нариси з історії Другої світової - Олена Стяжкіна! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!