Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «У неділю рано зілля копала - Ольга Кобилянська». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
42
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва У неділю рано зілля копала
  • Автор Ольга Кобилянська
  • Тривалість 09:57:01
  • Дата публікації: 11 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Соціально-побутова повість "В неділю рано зілля копала..." Ольги Юліанівни Кобилянської, видатний літературознавець Є. Кирилюк небезпідставно назвав "шедевром в українській літературі". Здається, талант письменниці найповніше проявився у цьому творі. За силою емоційного навантаження не було рівного твору на той період. До речі, на мотив відомої народної пісні "Ой не ходи, Грицю", яка лягла в основу повісті, було написано значну кількість творів, серед яких, безсумнівно, повість О. Кобилянської є найкращою.
Твір з'явився друком у 1909 році в журналі "Літературно-науковий вісник". Як пише О. Кобилянська, "особи — це типи з дійсного життя, які я пізнала в горах: циганку Мавру, старого Андронаті, її батька, Гриця, одного молодого, знаного мені одинака-гуцула, а решту домалювала фантазія. Почування плили з власних грудей, чар природи робив своє, а думки укладалися самі з себе на папір".

Головний герой твору Гриць покохав двох дівчат, за що і поплатився життям.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу У неділю рано зілля копала - Ольга Кобилянська! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!