Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Облава на озброєного вовка - Іван Безуглов». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Історична проза" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
24
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Облава на озброєного вовка
  • Автор Іван Безуглов
  • Тривалість 15:15:28
  • Дата публікації: 13 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Всенародний опір, породжене справедливим характером війни, прагненням захистити честь і незалежність Батьківщини. Ось чому в програмі боротьби з німецько-фашистськими загарбниками настільки важливе місце відводилося і партизанському руху в окупованих ворогом районах. Сам народ закликав людей створювати партизанські загони і диверсійні групи, розпалювати партизанську війну усюди і скрізь, підривати мости, псувати телеграфний і телефонний зв'язок противника, підпалювати склади, створювати нестерпні умови для ворога і всіх його посібників, переслідувати і знищувати їх на кожному кроці, зривати всі ці заходи.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Облава на озброєного вовка - Іван Безуглов! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!