Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Музей іграшок - Леся Кічура». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Дитяча література / Казка" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
1
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Музей іграшок
  • Автор Леся Кічура
  • Тривалість 01:32:28
  • Дата публікації: 16 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Її казки облетіли всю земну кулю, їх замовляють для українських шкіл в Іспанії, Америці та Парижі. Вона улюблена та впізнавана казкарка із Львівщини - Леся Кічура.
Цю збірку читачі полюбили ще до її виходу - завдяки анонсуванню в соцмережах. На її сторінках розміщено неймовірну казку про медузу та динозаврів, а кожен малюк любить історії про цих неймовірних велетнів, які колись населяли нашу планету.
Центральною і найбільшою історією є оповідка про музей іграшок та всі пригоди, які трапляються щоночі, рівно після опівночі, коли всі мешканці оживають й починають веселитися.
Авторці хотілося додати цій збірці трішки паризького шарму, тож у ній присутня казка про двох чарівників у Парижі та чарівну книгу з таємницями, яку їм вдалося знайти, – вона давала змогу творити дива й розуміти мову тварин і птахів.
А ще, ну звісно ж, з любові казкарки до зимових свят на сторінках збірки неодмінно мали оселитися казки про новорічно-різдвяне диво.
(Для дошкільного і молодшого шкільного віку)

Усі книги серії "Добрі мамині казки":

1. Добрі мамині казки
2. Магія Різдва
3. Мандри
4. Улюблені
5. Музей іграшок
6. Дивовижні пригоди
7. Найкращі

Зміст:

01. Музей іграшок. Ведмедикові уродини
02. Смачні змагання
03. Чарівний фільмоскоп
04. Як іграшки почали зникати
05. Різдвяні гості
06. Медуза, яка бачила динозаврів
07. Сани для Миколая
08. Снігова машина
09. Різдвяне бажання новорічної іграшки
10. Книга таємниць, або Пригоди чарівника у Парижі
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Музей іграшок - Леся Кічура! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!