Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Дядько Тимоха - Борис Грінченко». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
6
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Дядько Тимоха
  • Автор Борис Грінченко
  • Тривалість 00:21:38
  • Дата публікації: 25 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

Ця щемлива історія ведеться від хлопчика Василька, про його дядька, вправного коваля Тимоху. Дужого з широкими, могутніми плечима, з голубими й добрими очима. Та на превелике лихо з однією кривою ногою, яку він більше волочив ніж ходив на ній.

Василько й дядько Тимоха були родичами, але тягнуло малого до ковальні, бо вони були добрими приятелями. Та й дядько був самотній. Часто не бажаючи йти додому, вони сідали у кутку, і дядько розповідав йому різну "страховину", ковальські легенди.

Та одного разу Василь почув, що дядько має одружитись. Як малий його не відмовляв, він все ж одружився на молодій дівчині сироті. Але була вона зрадливою. На жаль, ця гірка правда погубила Тимоху, й забрала у Василька хорошого, щирого друга.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Дядько Тимоха - Борис Грінченко! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!