Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Лісова пісня - Леся Українка». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Драмa" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
3
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Лісова пісня
  • Автор Леся Українка
  • Тривалість 02:11:56
  • Дата публікації: 1 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Драма-феєрія навіяна казками, легендами та повір’ями почутими поетесою в дитинстві на Волині.

Події, описані у творі, відбуваються у старезному густому предковічному лісі. Тут мешкають молоді і старі лісові та водяні істоти. Серед них живе безтурботна лісова русалка — дівчина Мавка.

Але ось у ліс приходять люди. Це старий, поважний і дуже добрий дядько Лев та його небіж Лукаш — молодий хлопець, гарний, чорнобривий, стрункий. Мавка закохується в простого сільського хлопця, заради нього вона залишає озерний та лісовий світ і переходить жити до людей.

Тендітна та наївна дівчина не змогла жити в жорстокому та цинічному світі людей. Хлопець покинув Мавку, але вона залишилася відданою своєму коханню, хоча це й призвело до її загибелі...
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Лісова пісня - Леся Українка! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!