Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки - Анна Топіліна». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Саморозвиток" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
40
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки
  • Автор Анна Топіліна
  • Тривалість 12:36:17
  • Дата публікації: 7 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Усі ми прагнемо кохати і бути коханими. Проблема лише в тім, що на шляху до щасливої любові стоїть забагато перепон, хибних уявлень і патріархальних стереотипів. Особливо — якщо ми народилися дівчатками.

Ця книжка присвячена саме ілюзіям, що перешкоджають побудові приємних і плідних стосунків. Авторка аналізує власний досвід та намагається розібратися, чи щось із накопичених людством знань і мудрості (а надто — немудрості) про жінок, чоловіків та їхні взаємини можна систематизувати, впорядкувати і практично використати для створення "єдинорога" наших часів — здорових стосунків.

Тривала, серйозна, саркастична, відверта і болісна розмова з собою перетворилася на книжку, яка не дасть усіх відповідей, але допоможе поставити правильні запитання і утвердитися в тому, що ти завжди інтуїтивно розуміла про суспільний і культурний тиск, міф про романтичне кохання, здорові та нездорові стосунки
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки - Анна Топіліна! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!