Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Пам'яті "проклятих поетів" - Оксана Забужко». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
14
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Пам'яті "проклятих поетів"
  • Автор Оксана Забужко
  • Тривалість 00:26:15
  • Дата публікації: 8 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Уявіть собі, що видатні письменники України, такі, як: Оксана Забужко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Наталка Шевченко, Галина Вдовиченко, Андрій Кокотюха, Міла Іванцова, Євген Положій, Наталка Сняданко, Євгенія Кононенко та Сергій Жадан, зібралися гуртом із келихами в руках… І келих кожного наповнений цікавими оповідками, спогадами, мріями. У одного це горе, тягуче немов лікер, у іншого - кохання, що краплями вина наповнює серце, а у когось причаїлась радість, що шампанським вибухає у ночі. Ну і, звісно, не обійшлося без гіркої, як горілка, правди. Життя дає нам змогу самим наповнити свій келих - то який напій оберете ви?


Усі оповідання з циклу "Жити - пити:"
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Пам'яті "проклятих поетів" - Оксана Забужко! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!