Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Дім під ясенами. Повісті. Оповідання. Новели - Василь Захарченко». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
32
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Дім під ясенами. Повісті. Оповідання. Новели
  • Автор Василь Захарченко
  • Тривалість 10:11:24
  • Дата публікації: 9 травень 2024

Анотація до аудіокниги

"Пам'ятайте українці: спілкуючись російською, ви вбиваєте Україну щоденно, щогодинно, щохвилинно, цієї миті... Так і тільки так ми маємо, вимушені ставити питання, якщо не хочемо, щоб нас зтерли з лиця землі, адже Україна й далі, вже в роки Незалежності немилосердно, цинічно русифікується."

"Ми такі гуманні, такі добросердечні. Якщо нас і ображають, ми прощаємо ворогам нашим, щей називаємо їх "воріженьки". Може через оцю нашу м'якодухість нам так довго не вдавалось збудувати власну державу. А світ щей досі ж безбожний за своєю суттю. Він реагує тільки на орлиний клекіт і зовсім не хоче зважати на голубине воркотання. "
Василь Захарченко

Повістi:
- Смерч
- Моцар
- Дім під ясенами

Оповідання:
- Громове літо
- Чекання
- Етап

Новели:
- Коли пiдступить
- Притча
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Дім під ясенами. Повісті. Оповідання. Новели - Василь Захарченко! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!