Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Звичаї нашого народу - Олекса Воропай». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Історична проза / Інше" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
24
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Звичаї нашого народу
  • Автор Олекса Воропай
  • Тривалість 22:37:40
  • Дата публікації: 13 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Це неординарний опис народно-календарних звичаїв, а також вірувань й уподобань українців. Автор, доктор слов’янської етнології, доктор природничих наук, використав у нарисах як свої записи, зібрані впродовж багатьох років, так і наукову та художню літературу. Праця розподіляється на чотири частини: “Зима”, “Весна”, “Літо”, “Осінь”.

У книзі відчувається трепетна синівська любов до України, без­межний патріотизм автора, якому довелося зазнати долі емігранта.
Сучаснику, безперечно, буде корисно заглибитися у багатий духовний світ українського народу, згадати неписані закони, якими керувалися у житті наші предки.

Книга розрахована на широке коло читачів. Її матеріали можуть бути використані для проведення обрядів, підготовки свят, а також учителями та учнями на уроках з народознавства.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Звичаї нашого народу - Олекса Воропай! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!