Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Заложна душа - Дмитро Бiлий». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Історична проза / Містика" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
53
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Заложна душа
  • Автор Дмитро Бiлий
  • Тривалість 05:48:57
  • Дата публікації: 14 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Події «Заложної душі», першої з книжок однойменної трилогії, відбуваються в ті малозрозумілі для нас часи, коли «закінчилася Руїна», і до того роздроблена, але все ще багато в чому вільна Україна, «заспокоювалася» під сильною рукою московської влади. Січ зруйновано, але не всі козаки-запорожці ще помандрували за Дунай чи у «подаровану їм» Чорноморію. Ще ходять по Вкраїні перебенді-кобзарі, душі людські охороняючи, ще є в бордюгах характерники, які знають, як перемогти Мерця, який постав згідно пророцтву з Книги Низової.

В романі переплелися історія і трагічні долі героїв, реальність з містикою, таємничі події, перевтілення та явища, не підвладними розумінню та коротке і вічне козацьке кохання. Палають чорні згарища, несуться степом осідлані коні без вершників і ранок приносить розлуку після казкової ночі.

Фейсбук сторінка автора книги Дмитро Білий.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Заложна душа - Дмитро Бiлий! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!