Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Брати (Авторські читання) - Василь Іванина». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Книги про війну / Роман" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
45
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Брати (Авторські читання)
  • Автор Василь Іванина
  • Тривалість 03:18:43
  • Дата публікації: 19 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Сучасний роман Василя Іванини "Брати" розповідає про долю рідних братів – офіцера російської армії, що зухвало порушила суверенітет України, і українця добровольця, котрий став на захист рідної землі.

У романі брати воюють один проти одного. Назар, відомий художник, який пішов на фронт визволяти рідну землю від російських окупантів та Андрій, російський офіцер, якого прислали визволяти Донбас від "укропів та фашистів". Старший брат потрапляє у полон до молодшого. Тут і розгортається основна драма більш як 150-ти сторінкового роману.

"Ця війна ще довго не даватиме нам спокою. Книга не просто писалася, я її пережив, бо вона про те, що нині кожному болить", – зазначає автор.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Брати (Авторські читання) - Василь Іванина! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!