Користувачі
4
1 голос
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Корабель жінок - Яна Дубинянська». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
41
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Корабель жінок
  • Автор Яна Дубинянська
  • Тривалість 09:50:57
  • Дата публікації: 21 травень 2024

Анотація до аудіокниги

До збірки «Корабель жінок» увійшли твори малої прози Яни Дубинянської. Дуже різні: за жанром, сюжетом, стилістикою, емоційним наповненням.

...Щасливе сімейне життя з коханою людиною — чи штучна матриця, за якою прихована давня трагедія? Моторошно.

...Чотири брати-лицарі і їхня сестра, «діва з волоссям кольору полум'я» — ні, чужинка, здатна послати їх на певну загибель. Мабуть, романтично.

...Трохи демагогії — і вчорашній ворог, приречений до страти, стає не просто спільником, а навіть лідером тих самих людей. Актуально, чи не так?

...Якщо жінка у поті чола заробляє на виживання, в той час як чоловік філософствує за чаркою про зірки і світобудову, — кого з них вважати розумною істотою?., з точки зору інопланетних месій? Не хвилюйтеся, це іронічно.

Читайте моторошні, романтичні, актуальні, іронічні оповідання — для будь-якого настрою, на будь-який смак.
Слухайте онлайн
1 голос
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Корабель жінок - Яна Дубинянська! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!