Користувачі
4
1 голос
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Русалка - Леся Українка». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Віршовані твори" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
11
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Русалка
  • Автор Леся Українка
  • Тривалість 00:18:47
  • Дата публікації: 26 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Перша поема Лесі Українки "Русалка" була написана у 1885 році і надрукована в альманасі "Перший вінок" (Львів, 1887 р.)
Від І. Франка поема зазнала суворої оцінки: він зазначав, що Леся Українка написала її не в народному стилі, як свідчив підзаголовок, а в "старому романтичному шаблоні". Вадами твору він назвав невмотивованість подій, відсутність соціальних аспектів, невміння наголосити на психологічних конфліктах. Новою, нешаблонною критик вважав лише пісню русалки, у якій побачив "перший розмах крил свіжого ліричного таланту".
Юна поетеса була дуже вимоглива до себе, бачила свої творчі успіхи й невдачі і вже через рік наголошувала, що тепер не пустила б у світ "Русалку". Незважаючи на це, поема увійшла і до збірки "На крилах пісень" (1893)".

Ютуб канал Лілії Мироненко
Слухайте онлайн
1 голос
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Русалка - Леся Українка! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!