Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Руслан і Либедь - Антін Лотоцький». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
1
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Руслан і Либедь
  • Автор Антін Лотоцький
  • Тривалість 01:39:14
  • Дата публікації: 30 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Легендарне оповідання про початки Києва" - продовження оповідання "На світанку". Ми знайомимося з першими роками життя Києва.

Історичні примітки до тексту:
Хозари - тюрський нарід, який жив між Кавказом і Каспійським морем. Ітиль - столиця хозарської держави. Готи - давній східно-германський народ, в давні часи жив в Скандинавії. Тракія - південно-східна частина Балканського півострова. Сірмія - місто в Югославії. Розігри - проводи русалок. Перун - бог громів і блискавок. Ватодева - староіндійський бог вітру. Ярило - бог весни. Мітра - бог дня і сонця. Мезія - римська провінція, зараз частина Сербії і Болгарії. Візиготи - германське плем'я, яке жило на захід від Дністра. Хозари - тюрський нарід, який жив між Кавказом і Каспійським морем. Хаган або каган - великий хан. Пороки й шеришири: пороки - машини для розбивання стін, шерешири - великі метавки для кидання великого каміння. Германське море - Північне море. Гостинне море - Чорне море.

Ютуб канал диктора


Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Руслан і Либедь - Антін Лотоцький! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!