Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Лялечка - Михайло Коцюбинський». Всі аудіокниги жанра "Українська література" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
11
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

Анотація до аудіокниги

У новелі «Лялечка» автор через внутрішній світ земської вчительки розкриває важливі особистісні й тогочасні соціальні проблеми.

Раїса Левицька ще зі студентської лави намагалася «вилущитися» з лялечки й стати метеликом - тобто реалізувати себе як людину і як гідного саможертовного народного вчителя: «Вона… почувала в собі таку любов до нещасного «народу», що спочатку хотіла вмерти для нього, а потім роздумала і поклялась жити». Іронія в характеристиці героїні явна, вона зникає лише тоді, коли Раїса зустрілася з тим «народом» віч-навіч: «На всьому відбились сліди убожества. І житла, і люди, що вічно риються в землі, прийняли, ввижалось Раїсі, колір землі, здавалися деталями мертвої природи». Спочатку героїня не мирилася з грубим втручанням сільського священика в шкільні справи, але потім поступово потрапляє під його вплив - стає «лялечкою», заплутавшись у тенетах «павука».
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Лялечка - Михайло Коцюбинський! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!