Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Руйнування Чортомлицької Січі (1709) - Олелько Островський». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Повісті й оповідання / Історична проза" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
7
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Руйнування Чортомлицької Січі (1709)
  • Автор Олелько Островський
  • Тривалість 01:58:20
  • Дата публікації: 6 червень 2024

Анотація до аудіокниги

Олександр Павлович Островський та Островський Олелько - український актор, режисер, письменник, драматург і громадсько-політичний діяч. Жертва Червоного терору.

Як письменник Олелько Островський заявив про себе 1906 року на сторінках «Громадської думки» і «Ради». Його твори передруковували по всій Україні. Відчувається вплив Б.Грінченка, О.Кониського. Створювалися оповідання О.Островського на широкому географічному просторі від Кубані (Армавір) і Тифлісу (Грузія) до Чернівців і Львова. Зазначено Стрий, Львів, Золотоношу, Катеринослав, Полтаву, Київ, Харків. У більшості цих міст вони і друкувалися чи передруковувалися.

Відомий письменник і літературознавець Борис Антоненко-Давидович вважав Олелька Островського навіть талановитішим, хоча і менш популярним, аніж відомий співець Козаччини Адріан Кащенко. Частина творів Островського була втрачена, збереглося 28 творів - нарисів, казок, оповідань, повістей і драм, написаних ним у різний час.

Вашій увазі історичне оповідання «Руйнування Чортомлицької Січі (1709)»
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Руйнування Чортомлицької Січі (1709) - Олелько Островський! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!