Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Весняні ігри в осінніх садах - Юрій Винничук». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Сучасна проза / Роман" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
48
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Весняні ігри в осінніх садах
  • Автор Юрій Винничук
  • Тривалість 10:20:46
  • Дата публікації: 6 червень 2024

Анотація до аудіокниги

Цей роман був, напевне, найскандальнішим переможцем конкурсу "Книга року ВВС" за всю його історію. За унікальну еротичність та відвертість твору автор у свій час накликав на себе цілий шквал пуританського обурення. Але це не просто відвертість, це – мистецьки написана щира росповідь головного героя, сповнена іронії та самоіронії, комедії та драми... Те що начитати цей роман погодився Народний артист України, лауреат Шевченківської премії Олексій Богданович – є справжнім подарунком для слухачів. Це той рідкісний випадок, коли в устах актора твір набуває нового звучання, коли мистецтво породжує мистецтво, коли майстерність автора примножується майстерністю виконавця. Ведучий актор столичного театру ім. Франка, улюбленець публіки О.Богданович не тільки неперевершено, як на нашу думку, втілив образ головного героя у всіх його протиріччях – розумного і цинічного, нахабного і доброго, розбещеного і в чомусь цнотливого, а й зумів створити власну версію цілої атмосфери роману.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Весняні ігри в осінніх садах - Юрій Винничук! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!