Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «ВДВ (Великий Дружній Велетень) - Роальд Дал». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Дитяча література / Роман / Фентезі" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
19
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва ВДВ (Великий Дружній Велетень)
  • Автор Роальд Дал
  • Тривалість 04:02:08
  • Дата публікації: 18 березень 2024

Анотація до аудіокниги

«ВДВ» - дитячий фентезійний роман валійського письменника Роальда Дала про дивовижні пригоди дівчинки Софії та Великого Дружнього Велетня.

«Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», - ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою «ВДВ».
Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.

Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки - англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні - Тілогриз, Костохруст, Угорлоковтач та інші.

«ВДВ» часто називають «Книгою №1» сучасної світової дитячої літератури.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу ВДВ (Великий Дружній Велетень) - Роальд Дал! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!