Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Історична проза" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
8
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Хатина дядька Тома
  • Автор Гаррієт Бічер-Стоу
  • Тривалість 21:07:18
  • Дата публікації: 22 березень 2024

Анотація до аудіокниги

У США, у самий розпал Громадянської війни, президент Лінкольн зустрівся з Бічер-Стоу: “Так ви та маленька жінка, яка розпочала цю велику війну?”. Та письменниця не вела воєнних дій, вона лише написала книгу на захист негрів. Чому ж ця книга зуміла пережити скасування рабства в Америці і продовжує жити вже друге століття? Роман сильний тим, що не просто описує історичні події, що відбувалися в далекій Америці, а зворушує нашу душу, викликає захоплення одними героями, обурення – іншими і закликає нас нехтувати будь-яким насиллям, будь-якою нерівністю людей. Роман Бічер-Стоу не про рабство в Америці минулого століття, а про милосердя і боротьбу людини за свою власну гідність.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Хатина дядька Тома - Гаррієт Бічер-Стоу! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!