Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Польські народні казки - Undefined». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Дитяча література / Казка" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
5
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Польські народні казки
  • Автор Undefined
  • Тривалість 06:09:51
  • Дата публікації: 9 квітень 2024

Анотація до аудіокниги

"У польських народних казках можна не тільки побачити чарівні описи краєвидів – лісів, річок, привітних маленьких містечок та селянських хат, а й пізнати характер польського етносу, розкрити багатство та красу польської душі, здатної на героїчні вчинки в боротьбі за волю, незалежність та добробут власного народу.

Народні казки підкреслюють такі загальновідомі для польського менталітету риси, як особливе відчуття власної гідності, шляхетність та самопожертву, вихованість та повагу до думок інших людей. Водночас для них характерні відчайдушна запальність та емоційність, містицизм та християнський гуманізм – риси, що говорять про романтизм польської душі, віру в її особливе призначення..."

Зміст:

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Польські народні казки - Undefined! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!