Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Поклик Ктулху - Говард Філіпс Лавкрафт». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Містика / Жахи / Фентезі" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
39
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

Анотація до аудіокниги

"По́клик Кту́лху" або "По́клик Кту́лгу" - містичне оповідання Говарда Лавкрафта, написане в 1926 році і вперше видане в 1928 в журналі Weird Tales. Оповідання складається з трьох пов'язаних між собою частин, які подано як нотатки Френсіса Терстона, жителя Бостона, який займався розслідуваннями, пов'язаними з культом божества Ктулху.
Оповідання є одним з найвідоміших і найвпливовіших творів Лавкрафта, на честь персонажа якої названа спільна міфологія "Міфи Ктулху", створена самими Лавкрафтом і його послідовниками.

Українською оповідання вперше вийшло в журналі "Всесвіт" у 2010 році у перекладі Дарини Семенової. У 2016 під заголовком "Поклик Ктулгу" вийшов переклад українською у видавництві КСД у перекладі Андрія Яремчука. У 2017 році оповідання вийшло в складі другого тому повного зібрання прозових творів Говарда Лавкрафта у Видавництві Жупанського у перекладі Катерини Дудки та Остапа Українця.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Поклик Ктулху - Говард Філіпс Лавкрафт! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!