Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Про мишей і людей - Джон Стейнбек». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Повісті й оповідання / Аудіо-вистава" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
25
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Про мишей і людей
  • Автор Джон Стейнбек
  • Дата публікації: 9 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Написана далекого 1937 року, повість Джона Стейнбека «Про мишей і людей» неодноразово ставилася на сцені й екранізувалася, хоч водночас і чимало разів заборонялася через буцімто образливу лексику. І сьогодні ця чудова повість незмінно лишається в рейтингу світових бестселерів.

Велика Депресія. Двоє волоцюг прийшли працювати на ранчо в Каліфорнії для того, щоб здійснити свою просту мрію: заробити грошей і мати свій власний клаптик землі, а на ньому власне господарство. Але шлях до мрії, як часто буває, важкий та тернистий. І часто всього одна безглузда випадковість може все перекреслити.
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Про мишей і людей - Джон Стейнбек! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!