Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Паразити свідомості - Колін Вілсон». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Роман / Фантастика" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
29
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Паразити свідомості
  • Автор Колін Вілсон
  • Тривалість 20:31:27
  • Дата публікації: 15 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Це книга про вченого-археолога, який виявив, що розум усіх людей Землі являє собою щось єдине і що в цей всепланетну Розум давним-давно вселилися якісь паразитують ворожі суті, харчуються енергією людського гніву і ненависті і для цього провокують на Землі війни, революції і інші соціальні катастрофи.

Це книга про перемогу над паразитами свідомості і відкриття нової сторінки людської цивілізації - перетворення звільнився розуму в Надлюдини. Але значення «паразитів ...» виходить далеко за межі цього жанру - прийоми фантастики лише підкреслюють глибокий філософський зміст зображуваного в цьому дуже непростому і насиченому творі.

«Паразити свідомості» — гостросюжетний роман з елементами фантастики, пройнятий гуманістичною ідеєю утвердження необмежених можливостей людини, переконанням у величезному потенціалі людської волі та інтелекту.

Більше аудіокниг слухайте на сайті 4read.org
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Паразити свідомості - Колін Вілсон! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!