Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Євгеній Онєгін - Олександр Пушкін». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Аудіо-вистава / Віршовані твори" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
1
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

Анотація до аудіокниги

Оповідання ведеться від імені безіменного автора, який представився добрим приятелем Онєгіна.
Отже, Євгеній народився в Петербурзі, в не дуже успішній дворянській сім'ї. Освіта і виховання героя були типові для людини його середовища (дворянина, яким з дитинства займалися вчителі-іноземці).

Життя в Петербурзі було сповнене любовними інтригами і світськими розвагами, але у підсумку Онєгіну все приїлося. Ставши спадкоємцем свого дядька, він поселяється в селі, але й тут його долає нудьга. Сусідом Онєгіна виявляється приїхавший з Німеччини Володимир Ленський, 18-річний поет-романтик, закоханий в Ольгу Ларіну.

І хоч обидва молодики зовсім різні, все ж стають друзями. Онєгін знайомиться з сестрою Ольги - Тетяною Ларіною, яка закохується в нього і пише йому лист. Однак Онєгін відкидає її почуття: він не шукає спокійного сімейного життя.
Здавалося б нічого не передвіщало лиха, але день іменин Тетяни стане для одного з друзів фатальним. Що спричинить вийти на дуель Онєгіна і Ленського? І з ким все ж залишиться Тетяна?
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Євгеній Онєгін - Олександр Пушкін! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!