Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Кумедні й лихі пригоди Алексіса Зорбаса - Нікос Казандзакіс». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Пригоди / Роман" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
6
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Кумедні й лихі пригоди Алексіса Зорбаса
  • Автор Нікос Казандзакіс
  • Тривалість 11:58:52
  • Дата публікації: 21 травень 2024

Анотація до аудіокниги

«Грек Зо́рба» або «Кумедні й лихі пригоди Алексіса Зорбаса» - роман грецького письменника Нікоса Казандзакіса, виданий у 1946 році одночасно в Греції і Франції.

Алексіс Зобас - людина вільна, котра живе у тісному зв'язку з природою, підкоряється її законам, черпає радість з усього, що її оточує.
Блукає, як Одіссей морями й сушею, між народами і країнами, теоріями і системами. Зорбас позбавлений призми холодного розуму. Він відчуває існування землі, води, тварин, жінок і Бога безпосередньо у їх глибинному, первісному вимірі.
Невиправний балакун, Зорбас у мить найбільшого зворушення, коли не може підшукати слів, бере в руки сандур, грає на ньому чи танцює, передаючи у танці свій захват, страждання, радість і біль, свою власну філософію.
Алексіс Зорбас змінює назавжди життя людей, котрі стрічаються йому на шляху...

Ютуб канал Характерника
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Кумедні й лихі пригоди Алексіса Зорбаса - Нікос Казандзакіс! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!